Web'de Arama için Tıklayın...
0 ürün - 0,00TL
Whatsapp Online
Tıkla Mesaj Gönder

Teslimat Bilgisi

TESLİMAT BİLGİSİ


Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

Sipariş anında mal bedeli kredi kartınıza provize edilir, ancak mal kargoya verildikten sonra kartınızdan çekim işlemi gerçekleşir. Kargo yola çıkana kadar kartınızdan çekim işlemi yapılmaz.

 

Stoklarda bulununan ürünler 2-4 gün içerisinde kargoya verilecektir. Kargoya teslimini takiben 1-3 gün içerisinde ürün elinize ulaşacaktır.

 

13:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, 13:00'dan sonra ki siparişler ertesi gün işleme alınır. Haftasonu, bayram, resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır.

 

Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda müşteri hizmetlerinden destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn : regülatör, dalış bilgisayarı, yazılım, elbise vb. ) 

 

Ön Sipariş 

Sitemizdeki ürünler ön sipariş ile satılmaktadır. Seçtiğiniz ürün  henüz stokta yok ve bir gelecek tarih belirtimiş ise siparişinizin gönderilmesi için bu ürünün stoğa girmesi beklenecektir.

 

Bir ürün sitemizde sergileniyorsa bu çoğunlukla ürün elimizde veya tedarikçi firmalarda mevcuttur demektir, ancak buna rağmen aniden tükenen ürünler olabilmektedir. Eğer ürünün temini 30 gününden uzun sürecek ise sizinle üyelik bilgilerinizde verdiğiniz e-posta yada telefon ile irtibata geçilecektir. F