Whatsapp Destek Hattı
ONLİNE TIKLA TEKLİF AL
Web'de Arama için Tıklayın...
0 ürün - 0,00TL

Bariyerler

yol işareti,tehlike levhaları,tabela anlamları,isaret levhalarinin anlami,uyarı işaret levhaları,yol levhası,levhaların adları,park yapilmaz isareti,yaya giremez tabelası,daralan yol levhası,üstün plastik

Bariyerler
Akordiyon Bariyer (Kırmızı)

Akordiyon Bariyer (Kırmızı)Akordiyon bariyer, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, giriş ve çıkışları kontrol edebilmek, gidiş ve dönüş yollarını ay..

490,00TL

Akordiyon Bariyer (Sarı)

Akordiyon Bariyer (Kırmızı)Akordiyon bariyer, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, giriş ve çıkışları kontrol edebilmek, gidiş ve dönüş yollarını ay..

350,00TL

Dikme Bariyer Büyük

Dikme Bariyer Büyük Dikme bariyerlerin kullanımı pratiktir; kolay taşınan portatif ve her alanda dikkat çekici bir özelliği vardır. Delinatörle birlikte ya..

344,00TL

Dubalı Uyarı Levhalı Bariyer

Dubalı Uyarı Levhalı Bariyer Dubaların kullanımı pratiktir; kolay taşınan portatif ve her alanda dikkat çekici bir özelliği vardır. Delinatörle birlikte ya..

280,00TL

Emniyet Alan Perdesi

Emniyet Alan PerdesiŞantiye alanlarında çalışma yapılan yerlerin çevrelenmesinde, otoyol ve demiryollarında tehlikeli bölgelerin ve alanların belirtilmesinde,..

70,00TL

Şerit Krom Bariyer

Şerit Krom BariyerBirbirine takılarak uzun hatlar elde elilebilen ürün, çelik kromdan üretilmiştir. Şerit boyu 2,30 cm, şerit eni 5 cm'dir. Şeritin çıkmasını ön..

210,00TL

Su Bariyeri

Su Bariyeri Karayollarında bakım onarım çalışmaları sırasında güvenliği sağlamak için plastikten üretilmiş su bariyeridir.ikaz lambası,polis şeridi,dış me..

273,00TL

Su Bariyeri (Beyaz)

Su Bariyeri Karayollarında bakım onarım çalışmaları sırasında güvenliği sağlamak için plastikten üretilmiş su bariyeridir.kası,kapton bant,yönlendirme levha..

371,00TL

Su Bariyeri 2

Su Bariyeri Karayollarında bakım onarım çalışmaları sırasında güvenliği sağlamak için plastikten üretilmiş su bariyeridir.plastik yol bariyeri,ikaz levhal..

392,00TL

Zabıta Bariyeri Modeli

Güvenlik Bariyeri Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, giriş ve çıkışları kontrol altına almak, gidiş dönüş yollarını ayırmak, güvenli bir çalışma a..

350,00TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)